+خب اصلا من بلد نیستم چطور دوست پیدا کنم. 
-من بهت یاد می دم اصلا. چندا از رفیقای خودمو بهت پیشنهاد می کنم. از اون چشم رنگیا 
+من سنمم کمه ؛ اعصابم نمیکشه؛. نمی دونم به کی اعتماد کنم ، اصلا نمی دونم باید چیکار کنم. 
-تو کارت نباشه من هر چی گفتم انجام بده . فعلا از وجود من استفاده کن ؛ پاشو بریم پاشو 

وجدان:چی شد ؛ حداقل میزاشتی پسرای دیگه بهش نزدیک نشن !! آخه تو مردی! 
تو داداشی اون بودی بعد ؛ الان شدی لاشی اون 
چیه؟ طلبکاری؟ چون که برادری نداشت که وقتی دستشو میگیری بزنه تو دهنت؛ باهاش این کارو کردی؟ یا چون بابای درست و حسابی نداره که پیگرش باشه؟ 
بدبخت ! یک دختر بی برادر و بابا که دیگه افتخار نداره ؟ 

خودم: چیه به زور که نبود ؟ این دخترا از من و تو بهتر بلدن ! نگران نباش. 

وجدان:تو یک پسری خواهرم داری. خب درک می کنی ؛ اگه اون داداش داشت، تو جای اون داداشش بودی، چه حسی داشتی تو این وضعیت؟ 
یک مشت اراجیف ریختی تو مغزش انقدر شریک جنسی ؛ شریک جنسی کردی .حالشو بهم زدی ؟ تو شریک وحشی نه جنسی! 

وجدان : برو از رو تخت جمش کن . دیگه تموم شد. 

خودم: اصلا.ری**م تو این حِس اگه بـَـدِ چرا  خدا داده.

وجدان: مگه به خدا هم اعتقاد داری؟ امروز یک سری خاطرات و احساسات زوری و وحشیِ سرد فقط براش گذاشتی؟ 
آخه بچه کمتر از پانزده سال هم مگه  

وجدان: نماز صبح بلند شو توبه کن.شاید صدام خفه شه.صدای هق هقت بیادااا . 

خودم: کاش مثل فیلم ها بود؛ آخرش از خواب بلند می شدم، مادرم مثل بچه کوچیکا بغلم می کردم می گفت کاووسِ ؛ بخواب عزیزم ؛ بخواب. 

آخه خیلی وقتی کسی بهم نگفته عزیزم. 
منم آدمم دیگه یهو احساسی می شم مثل دیوونه ها می زنم زیر گریه ؛ بعد بهش فکر می کنم می بینم اصلا گریه نداشت. 
مامان: بلند شو ، بلند شو عزیزم. از صبح تا حالا تو تَبی ؛ بیا بغلم. بیاگریه نکن. گریه نکن

خودم: مامان تا حالا شده شیطان و تو خودت حِس کنی.ولی من حِس کردم.

.

.

.

.

دل نوشته های یک دیوانه

#لحظه_نوشت

محمد رضا صادقی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها